Optymalizacja SEO to zadanie polegające na odpowiednim modyfikacji treści strony poprzez dodanie fraz i słów kluczowych, dostosowanie tytułów podstron i wygenerowaniu linków respektowanych przez przeglądarki. To często również proces optymalizacji działania samej strony internetowej pod kątem technicznym.

Przed rozpoczęciem procesu optymalizacji SEO niezbędne jest wykonanie usługi audytu SEO, aby móc zaproponować klientowi odpowiednią mapę prac niezbędnych i zalecanych do realizacji. Po zapoznaniu się z dostarczonym przez nas do klienta dokumentem audytu, wspólnie decydujemy, które elementy poddamy procesowi optymalizacji.

Podczas takiego procesu poprawiamy treści na stronie stosując najlepsze praktyki SEO, dodajemy słowa i frazy kluczowe, stosujemy odpowiednie formatowanie tekstu i nadajemy porządane tytuły dla podstron. Po wykonaniu tych prac generowana jest nowa mapa witryny (sitemap) i następuje jej transfer do wyszukiwarki.

W ciągu kilku tygodni strona będzie przetwarzana przez roboty, a nasz zespół zajmie się monitorowaniem skutków wykonanych prac. Finalnie, strona powinna znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwania dla wskazanych przez klienta fraz, słów kluczowych.

Skontaktuj się z naszą firmą

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną wiadomość oraz na kontakt pod wskazany adres e-mail.